Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,249

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
10-12-2018 17:54
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
305 14,537
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
10-12-2018 08:53
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
472 21,493
 
kanina
21-11-2018 11:07
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
386 49,018
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-08-2017 00:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 7,727
 
Mandi
11-12-2018 00:14
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
602 99,014
 
Lea
11-12-2018 00:12
nga Beast Shko tek postimi i fundit
11 170
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
10-12-2018 08:53
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
241 18,402
 
Elian70
10-12-2018 08:52
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
24 899
 
Venom
07-12-2018 13:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 54
 
Gi de Masha
07-12-2018 00:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 106
 
Gi de Masha
06-12-2018 23:28
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
6 325
 
Viking
05-12-2018 14:59
nga Viking Shko tek postimi i fundit
84 1,359
 
Gi de Masha
03-12-2018 17:52
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
102 3,591
 
Firewall
02-12-2018 10:00
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
43 2,263
 
Duaje Siveten
26-11-2018 14:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 90
 
Gi de Masha
25-11-2018 03:25
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 1,045
 
Erdhi Dimri
22-11-2018 04:54
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
43 1,283
 
Elian70
18-11-2018 18:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 161
 
Ragnar
13-11-2018 15:08
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
391 33,573
 
shoku_tanku
03-11-2018 21:47
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
44 846
 
Elian70
01-11-2018 19:52
nga ron Shko tek postimi i fundit
17 270
 
CarpeDiem
28-10-2018 10:34
nga Frank Shko tek postimi i fundit
6 1,416
 
Fshatari
26-10-2018 02:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 227
 
Elian70
23-10-2018 15:51
nga Adea Shko tek postimi i fundit
11 534
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 861 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur