Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 13:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 4,988
 
Mandi
16-12-2018 21:50
nga Linda Shko tek postimi i fundit
420 78,792
 
Kurt
13-12-2018 20:14
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
129 1,850
 
King Bardhyl
12-12-2018 07:32
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 486
Thumbs up
Mandi
08-12-2018 13:44
nga Esther Shko tek postimi i fundit
1,107 60,161
 
SystemA
06-12-2018 08:59
nga murik Shko tek postimi i fundit
5 84
 
Persona
27-11-2018 19:24
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
138 20,768
 
cool_shqype
22-11-2018 04:26
nga Esther Shko tek postimi i fundit
7 383
 
Erdhi Dimri
19-11-2018 13:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
254 4,731
 
Erdhi Dimri
16-11-2018 15:00
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
426 7,374
 
drague
14-11-2018 09:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 2,260
 
Ragnar
28-10-2018 09:05
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
111 4,185
 
r00t
05-10-2018 16:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
640 76,389
Arrow
Mandi
20-09-2018 17:11
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
368 27,347
Wink
Mandi
18-09-2018 21:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
468 49,486
 
Fshatari
25-08-2018 19:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 365
Sondazh
Edamame
17-07-2018 00:17
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
68 6,234
 
Fshatari
24-06-2018 18:35
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 650
 
Gi de Masha
13-06-2018 23:47
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 317
 
Fshatari
30-05-2018 16:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 567
 
Mandi
29-05-2018 09:39
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
1 481
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 147 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur