Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
13-02-2019 11:04
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
160 47,225
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 12,460
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 37,045
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 11,596
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 4,967
 
Kashta
22-03-2019 18:03
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
11 206
 
Kashta
22-03-2019 17:57
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
7 69
 
Kashta
22-03-2019 16:27
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
4 78
 
Gi de Masha
22-03-2019 16:12
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
97 2,275
 
Kashta
22-03-2019 15:14
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
31 441
 
Llapi
22-03-2019 14:30
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
103 5,642
 
Llapi
22-03-2019 00:32
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
169 2,990
 
Vlerėsimi  i temave: 14 vota, 3.14 mesatarja. Llapi
21-03-2019 21:52
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
816 70,789
 
Mandi
21-03-2019 19:06
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
464 8,295
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 4.20 mesatarja. Angel69
21-03-2019 14:01
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
138 6,533
 
Llapi
19-03-2019 11:17
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
54 1,101
 
Kashta
18-03-2019 01:59
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
11 161
 
Kashta
17-03-2019 17:33
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
159 2,919
 
Gi de Masha
16-03-2019 16:29
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
4 105
 
Kashta
14-03-2019 21:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
2 62
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
13-03-2019 19:18
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
107 18,349
 
Kashta
12-03-2019 23:20
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
8 147
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
11-03-2019 23:48
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
36 7,685
 
Kashta
11-03-2019 22:59
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
0 38
 
Kashta
11-03-2019 20:55
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
10 138
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1191 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur