Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ungjillor Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ungjillor Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
21-08-2018 13:49
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
46 16,417
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
14-05-2018 16:28
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
18 4,734
 
Alkoma
13-05-2018 01:46
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
3 3,347
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Alkoma
11-05-2018 09:45
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
14 6,357
 
Kryetemė Kryetemė: Kenge te krishtera (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. daniel00
19-03-2018 03:48
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
129 32,677
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-10-2017 20:04
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
31 8,564
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
28-11-2016 13:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 4,405
 
Alkoma
01-03-2016 09:12
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
14 7,611
 
Alkoma
17-10-2013 01:01
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 3,611
 
Alkoma
30-12-2012 16:25
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 2,791
 
Alkoma
11-12-2012 09:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 5,990
Sondazh
Alkoma
09-09-2012 08:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,528
 
Kryetemė Kryetemė: Bibla
Alkoma
22-04-2012 19:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
17 4,687
Sondazh
Kryetemė Kryetemė: Sondazh: Studim falas ne internet Shqip.
Alkoma
19-02-2012 14:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,489
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-04-2011 20:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,358
 
Alkoma
21-03-2011 20:53
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 2,743
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
21-03-2011 19:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 2,340
 
Kryetemė Kryetemė: Historia e Kishes
Alkoma
26-01-2011 14:36
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
9 4,607
 
Alkoma
26-12-2018 14:06
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
6 2,070
 
Marsel
05-09-2018 20:54
nga Marsel Shko tek postimi i fundit
42 4,850
 
Alkoma
04-09-2018 21:17
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 465
 
Alkoma
21-08-2018 00:12
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 590
 
Alkoma
10-04-2018 01:39
nga Adea Shko tek postimi i fundit
9 1,421
 
Alkoma
29-01-2018 13:10
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,202
 
Alkoma
31-10-2017 18:18
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,485
 
Alkoma
21-09-2017 20:05
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 1,619
 
Alkoma
21-09-2017 18:43
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
49 4,260
 
Alkoma
20-09-2017 20:08
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 800
 
Alkoma
20-09-2017 14:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 796
 
Alkoma
20-09-2017 13:48
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 713
 
Alkoma
20-09-2017 00:37
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 1,022
 
Alkoma
17-09-2017 15:03
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 706
 
Aleandro
09-06-2017 20:08
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 1,152
 
Alkoma
24-04-2017 02:23
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
5 1,272
 
Alkoma
25-10-2016 09:46
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,106
 
Alkoma
13-04-2016 14:15
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 1,513
 
Alkoma
08-04-2016 18:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 1,903
 
Alkoma
28-02-2016 09:58
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
259 33,550
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 193 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur