Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
nga Elian70
07-11-2018 11:32 Shko tek postimi i fundit
24 748

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
09-05-2018 10:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 38,915
 
Rex
29-12-2016 15:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 29,594
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 11:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 23,201
 
par
19-03-2019 17:31
nga lenci Shko tek postimi i fundit
16 1,003
 
Mandi
19-02-2019 05:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 270
 
Fshatari
19-01-2019 00:10
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 472
 
Fshatari
15-01-2019 18:22
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 140
 
Fshatari
12-01-2019 23:27
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 98
 
kanina
11-01-2019 16:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 6,031
Thumbs up
iDeA
27-12-2018 13:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 2,245
 
Mandi
05-12-2018 07:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 1,452
 
Fshatari
23-11-2018 10:56
nga par Shko tek postimi i fundit
17 2,628
 
Rita06
15-11-2018 12:33
nga Rita06 Shko tek postimi i fundit
36 865
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
12-11-2018 22:18
nga Rex Shko tek postimi i fundit
245 33,498
 
Dredhza
11-11-2018 18:29
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 521
 
Fshatari
05-10-2018 15:28
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
18 1,274
 
par
20-07-2018 17:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
41 5,604
Sondazh
rolex
17-07-2018 16:05
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
122 6,115
 
Regina
13-06-2018 20:58
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
265 12,121
 
Fshatari
31-05-2018 23:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
6 869
 
Onyx
28-05-2018 21:40
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 570
 
Mandi
24-05-2018 11:06
nga Lea Shko tek postimi i fundit
5 1,154
 
Onyx
21-05-2018 11:48
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
2 441
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 207 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur