Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
22-01-2019 18:36
nga drague Shko tek postimi i fundit
31 26,399
 
busavata
01-03-2011 00:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 7,772
 
busavata
28-02-2011 23:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 4,842
 
cool_shqype
20-03-2019 17:39
nga lenci Shko tek postimi i fundit
719 22,554
 
ilirifcb
19-03-2019 22:46
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
6 117
 
Gi de Masha
17-03-2019 01:06
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 84
 
Beu_Shpata
13-03-2019 19:26
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
12 237
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
12-03-2019 10:35
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
311 27,584
 
Gon!
11-02-2019 15:14
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 175
 
BARAT
08-02-2019 19:41
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
32 3,976
 
Dodon
07-02-2019 19:05
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
43 5,833
 
Dredhza
05-02-2019 19:52
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
21 1,279
 
Si Bora
03-02-2019 20:45
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
29 910
 
Viking
22-01-2019 21:47
nga Viking Shko tek postimi i fundit
60 572
 
Loreal
01-01-2019 21:04
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
48 5,707
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
24-12-2018 15:56
nga drague Shko tek postimi i fundit
337 62,190
 
Angel69
16-12-2018 17:25
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
28 6,656
 
Fshatari
16-12-2018 09:44
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 149
 
Gi de Masha
05-12-2018 23:46
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 241
 
Beast
17-11-2018 15:19
nga Beast Shko tek postimi i fundit
9 477
 
Mandi
09-11-2018 18:31
nga Beast Shko tek postimi i fundit
25 7,051
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
08-11-2018 08:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
8 2,167
 
Fshatari
18-10-2018 20:52
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 582
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 177 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur