Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
200 4,872

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 16:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 34,930
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
03-09-2017 23:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
531 81,356
 
Rusnod
21-07-2014 19:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 126,634
 
Mandi
22-03-2019 15:39
nga Mano Shko tek postimi i fundit
11 307
 
Kastrioti1443
20-03-2019 17:19
nga lenci Shko tek postimi i fundit
20 446
 
Mandi
16-03-2019 10:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
455 80,659
 
Fshatari
05-03-2019 13:12
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 78
 
Mandi
03-03-2019 17:47
nga edlin Shko tek postimi i fundit
9 341
 
Fshatari
02-03-2019 04:34
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
4 207
 
Rrjeti
24-02-2019 15:27
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 74
 
Kastrioti1443
23-02-2019 19:19
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
13 294
 
Gi de Masha
19-02-2019 18:26
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
59 1,039
 
Kastrioti1443
15-02-2019 04:56
nga murik Shko tek postimi i fundit
62 3,879
 
Damastion
09-02-2019 23:31
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
20 568
 
Fshatari
09-02-2019 07:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 351
 
Fshatari
08-02-2019 14:58
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
8 386
 
Fshatari
07-02-2019 18:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 105
 
Rrjeti
03-02-2019 17:00
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
5 269
 
Fshatari
01-02-2019 14:29
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 200
 
YOKO
29-01-2019 00:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 17,215
 
Angel69
28-01-2019 17:49
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
93 5,647
 
Fshatari
27-01-2019 17:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 300
 
Fshatari
26-01-2019 14:09
nga Socio Shko tek postimi i fundit
273 15,100
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 540 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur