Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga ajzberg
15-02-2019 11:27 Shko tek postimi i fundit
28 177
Vetėm barcaleta
nga Viking
28-01-2019 20:34 Shko tek postimi i fundit
96 1,858

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Regina
30-01-2019 11:16
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
52 18,632
 
shoku_tanku
13-03-2019 16:31
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
868 20,020
 
Viking
24-02-2019 05:41
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
103 2,048
 
Ragnar
14-02-2019 23:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
66 9,914
 
Gi de Masha
04-02-2019 02:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
29 5,216
 
Beu_Shpata
02-02-2019 18:48
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
67 10,197
 
Fshatari
02-02-2019 16:38
nga drague Shko tek postimi i fundit
2 164
 
Elian70
24-01-2019 10:39
nga drague Shko tek postimi i fundit
39 2,656
 
Fshatari
14-01-2019 12:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 165
 
BLEDI_SH
07-01-2019 19:40
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
229 45,924
 
Beu_Shpata
20-12-2018 17:36
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
185 9,677
 
Gi de Masha
11-12-2018 08:00
nga Socio Shko tek postimi i fundit
2 430
 
Fshatari
03-12-2018 08:23
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 246
 
Noe
26-11-2018 15:46
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 1,975
 
Elian70
20-11-2018 18:02
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
34 2,591
 
daniel00
20-11-2018 00:12
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
18 3,584
 
Elian70
14-11-2018 18:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
18 442
 
Fshatari
10-11-2018 07:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
16 789
 
Besoja
08-11-2018 17:26
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
160 29,510
 
Noe
04-11-2018 16:58
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
64 4,840
Talking
Jeta
28-10-2018 04:30
nga Adea Shko tek postimi i fundit
109 14,890
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 223 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur