Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori - anagrami 4 (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Agim Metbala
22-03-2019 07:53
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
42 685
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
22-03-2019 18:51
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
362 31,027
 
Gi de Masha
22-03-2019 18:22
nga Eden Shko tek postimi i fundit
58 586
 
Akrepi
22-03-2019 15:43
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
252 4,586
 
e panjohura
22-03-2019 15:31
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
709 14,714
 
Akrepi
22-03-2019 11:52
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
521 7,258
 
Akrepi
21-03-2019 22:42
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
124 734
 
Rexhina
21-03-2019 18:49
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
288 25,231
 
Akrepi
21-03-2019 13:06
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
558 8,672
Smile
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
21-03-2019 08:09
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
401 34,626
 
Gi de Masha
21-03-2019 07:28
nga drague Shko tek postimi i fundit
24 415
 
Onyx
21-03-2019 03:42
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
557 18,001
 
Gi de Masha
19-03-2019 15:54
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
257 14,276
 
Gi de Masha
19-03-2019 15:50
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
82 8,515
 
Viking
18-03-2019 21:09
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
67 1,119
 
Viking
17-03-2019 17:05
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
589 5,503
 
Rexhina
17-03-2019 11:52
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
287 16,888
 
Gi de Masha
17-03-2019 02:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
531 27,932
 
Gi de Masha
17-03-2019 00:42
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
79 6,388
Arrow
SystemA
16-03-2019 12:38
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
289 18,638
 
Akrepi
15-03-2019 16:11
nga Viking Shko tek postimi i fundit
434 4,180
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 683 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur