Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Alkoma
25-12-2018 08:01
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
83 36,388
 
Jeta
28-10-2018 09:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 12,276
 
Alkoma
09-08-2018 04:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 5,407
Smile
Alkoma
16-06-2018 13:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 81,217
 
Alkoma
05-11-2016 14:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 24,582
 
ZET
08-01-2015 22:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 15,194
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 20:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,135
 
lenci
28-02-2013 00:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 3,735
 
Alkoma
15-04-2011 17:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 2,942
Sondazh
Alkoma
22-05-2019 00:56
nga Baily Shko tek postimi i fundit
242 38,971
 
Mandi
09-05-2019 21:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 139
 
Llapi
03-05-2019 17:14
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
1 143
 
Llapi
01-05-2019 15:33
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
12 1,724
 
Mano
05-04-2019 18:05
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 116
 
SmiLey
02-02-2019 20:25
nga Εmilη Shko tek postimi i fundit
55 13,182
 
Heily
18-01-2019 04:41
nga murik Shko tek postimi i fundit
10 5,480
 
Fshatari
13-12-2018 13:45
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 234
 
Mandi
08-12-2018 19:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
16 1,980
 
Llapi
16-11-2018 20:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
7 509
 
Fshatari
10-11-2018 19:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
31 1,700
 
Mandi
03-11-2018 22:25
nga Adea Shko tek postimi i fundit
9 938
 
Fshatari
02-09-2018 14:03
nga par Shko tek postimi i fundit
2 1,469
 
Onyx
09-08-2018 06:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
10 1,983
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. 4x4
25-07-2018 20:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
321 52,270
 
Alkoma
13-05-2018 03:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
33 6,236
 
Mandi
06-05-2018 07:25
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
16 5,032
 
Alkoma
05-05-2018 10:49
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
5 2,087
 
daniel00
05-05-2018 10:14
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
9 2,972
 
Gon!
05-05-2018 10:00
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
14 3,317
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 220 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur