Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Barcaleta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SnAke
28-01-2019 20:34
nga Viking Shko tek postimi i fundit
767 110,646
Exclamation
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Alb_LoVeR
14-12-2018 20:39
nga Viking Shko tek postimi i fundit
434 82,060
 
Kryetemė Kryetemė: SMS Barcaleta... (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. PUPA
20-05-2018 09:37
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
62 13,243
Talking
Kryetemė Kryetemė: Humor shqip (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
ChocolatE_DiamonD
20-04-2018 16:51
nga par Shko tek postimi i fundit
98 30,591
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
05-01-2017 14:29
nga Si1ri Shko tek postimi i fundit
94 23,550
Post
Alb_LoVeR
09-07-2013 13:10
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
89 20,481
 
Ajnej
20-05-2018 09:24
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
23 10,269
Smile
Alkoma
20-05-2018 08:14
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
4 3,728
 
Forum-Al
13-04-2018 03:12
nga Adea Shko tek postimi i fundit
2 3,788
 
Forum-Al
19-03-2016 20:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 2,963
 
Loreal
08-12-2015 08:56
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
4 3,537
 
Elian70
30-10-2014 14:59
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
24 7,808
 
Forum-Al
04-03-2013 09:23
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
6 3,501
 
Forum-Al
19-07-2012 03:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 3,597
 
Alkoma
29-04-2011 20:14
nga HELEN OF TROY Shko tek postimi i fundit
1 3,323
 
Forum-Al
05-02-2011 23:56
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
2 3,602
 
Forum-Al
02-02-2011 07:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 4,072
 
Alkoma
18-01-2011 00:52
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 3,399
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
16-01-2011 22:32
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
5 3,983
 
Forum-Al
07-01-2011 14:49
nga SEa Shko tek postimi i fundit
37 7,960
 
Forum-Al
12-12-2010 13:00
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,593
 
Forum-Al
12-12-2010 13:00
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,749
 
Forum-Al
12-12-2010 10:51
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 3,132
 
Forum-Al
04-12-2010 00:51
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,910
 
Forum-Al
31-10-2010 01:43
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
10 3,718
 
Forum-Al
19-09-2010 19:50
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,790
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 90 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė ndezur