Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
23-10-2019 18:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
377 72,392
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 15,671
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 49,834
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 15,005
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 6,447
 
pirro
28-12-2018 18:22
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 201
 
SystemA
27-12-2018 14:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 279
 
Rrjeti
24-12-2018 11:59
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 174
 
Llapi
22-12-2018 11:55
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
52 1,242
 
pirro
22-12-2018 06:53
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 230
 
Llapi
20-12-2018 14:29
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
2 294
 
Llapi
18-12-2018 20:59
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
195 28,042
 
Llapi
18-12-2018 05:57
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
23 1,012
 
Llapi
18-12-2018 05:53
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
32 824
 
pirro
17-12-2018 08:06
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
1 192
 
legjenda
15-12-2018 13:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
120 15,324
 
Llapi
12-12-2018 02:55
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
51 10,505
 
Llapi
11-12-2018 19:30
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
29 1,383
 
Llapi
10-12-2018 13:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
1 215
 
Llapi
07-12-2018 02:30
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
54 1,650
 
Kastrioti1443
06-12-2018 19:34
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
14 689
 
Albpelasgian
05-12-2018 00:15
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 6,681
 
Llapi
04-12-2018 18:37
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
14 1,342
 
iDeA
03-12-2018 06:19
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
11 1,800
 
Llapi
29-11-2018 18:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 920
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 220 of 1304 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur