Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
23-10-2019 18:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
377 71,867
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 15,569
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 49,445
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 14,902
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 6,393
 
Llapi
27-10-2019 20:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
49 1,073
 
Llapi
26-10-2019 21:10
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
23 303
 
BABA nga DURRSI
25-10-2019 20:51
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
36 657
 
pirro
23-10-2019 09:20
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
1 50
 
Llapi
22-10-2019 22:18
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
22 23,174
 
Llapi
22-10-2019 10:54
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 41
 
pirro
18-10-2019 12:21
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
236 4,450
 
Gi de Masha
14-10-2019 15:21
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 131
 
Llapi
14-10-2019 11:19
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
47 1,099
 
pirro
12-10-2019 04:00
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
96 1,591
 
Llapi
11-10-2019 00:07
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
506 45,418
 
Llapi
10-10-2019 19:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
4 143
 
Llapi
09-10-2019 16:17
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 82
 
Llapi
03-10-2019 21:13
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
85 3,210
 
Gi de Masha
02-10-2019 23:31
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
4 112
 
Llapi
01-10-2019 09:33
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
182 6,102
 
Llapi
30-09-2019 20:57
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
6 152
 
Vlerėsimi  i temave: 12 vota, 4.33 mesatarja. Llapi
26-09-2019 21:40
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
240 55,406
 
Fshatari
26-09-2019 18:49
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 478
 
Kastrioti1443
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 1301 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur