Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
23-10-2019 18:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
377 72,392
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 15,671
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 49,834
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 15,005
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 6,447
 
Llapi
01-10-2019 09:33
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
182 6,107
 
Llapi
30-09-2019 20:57
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
6 152
 
Vlerėsimi  i temave: 12 vota, 4.33 mesatarja. Llapi
26-09-2019 21:40
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
240 55,439
 
Fshatari
26-09-2019 18:49
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 479
 
Kastrioti1443
- - -
 
Llapi
25-09-2019 22:38
nga Rex Shko tek postimi i fundit
17 307
 
Kastrioti1443
- - -
 
Rrjeti
18-09-2019 22:16
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
1 69
 
Llapi
18-09-2019 19:27
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
46 1,042
 
Gi de Masha
18-09-2019 17:58
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
28 462
 
Llapi
17-09-2019 15:46
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
44 6,273
 
pirro
16-09-2019 20:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 119
 
Llapi
11-09-2019 21:17
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 56
 
Fshatari
11-09-2019 20:47
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
27 305
 
Fshatari
10-09-2019 11:49
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 88
 
Llapi
07-09-2019 09:41
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
4 238
 
pirro
07-09-2019 06:59
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 66
 
Fshatari
02-09-2019 17:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
98 2,063
 
Llapi
30-08-2019 20:46
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
8 270
 
Llapi
22-08-2019 22:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 136
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 1305 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur