Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
23-10-2019 18:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
377 72,395
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 15,672
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 49,835
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 15,006
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 6,447
 
Rrjeti
18-08-2019 21:43
nga kanina Shko tek postimi i fundit
5 167
 
pirro
15-08-2019 21:42
nga kanina Shko tek postimi i fundit
7 165
 
Gi de Masha
10-08-2019 15:44
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
19 298
 
Fshatari
08-08-2019 22:14
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 135
 
pirro
06-08-2019 22:30
nga Rex Shko tek postimi i fundit
11 334
 
Fshatari
02-08-2019 22:55
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
9 337
 
Rrjeti
01-08-2019 20:26
nga edlin Shko tek postimi i fundit
31 758
 
Mandi
31-07-2019 20:48
nga AAO Shko tek postimi i fundit
21 447
 
Fshatari
29-07-2019 14:12
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 98
 
Ragnar
27-07-2019 18:17
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
297 6,806
 
Rrjeti
26-07-2019 17:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 128
 
Duaje Siveten
10-07-2019 21:48
nga edlin Shko tek postimi i fundit
74 1,561
 
Ragnar
09-07-2019 19:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
35 3,182
 
Si Bora
30-06-2019 15:58
nga par Shko tek postimi i fundit
18 465
 
Kastrioti1443
26-06-2019 23:42
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
21 697
 
Mandi
24-06-2019 09:52
nga Zana Shko tek postimi i fundit
992 22,572
 
Vlerėsimi  i temave: 18 vota, 3.56 mesatarja. Llapi
22-06-2019 20:22
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
962 96,075
 
Besoja
21-06-2019 15:52
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 342
 
Rrjeti
20-06-2019 16:06
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 144
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
20-06-2019 12:05
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
79 2,642
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 1305 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur