Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
23-10-2019 18:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
377 72,395
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 15,672
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 49,835
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 15,006
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 6,447
 
Brari
31-01-2012 11:07
nga juanito02 Shko tek postimi i fundit
11 2,916
 
juanito02
30-01-2012 17:54
nga Brari Shko tek postimi i fundit
5 2,412
 
iDeA
29-01-2012 12:33
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
0 1,076
 
Mandi
27-01-2012 14:11
nga Brari Shko tek postimi i fundit
25 5,036
Angry
iDeA
23-01-2012 22:05
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
0 1,641
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Brari
23-01-2012 07:22
nga Brari Shko tek postimi i fundit
8 2,063
 
Kulla
19-01-2012 15:35
nga Kulla Shko tek postimi i fundit
1 1,354
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Irfan CANA
02-01-2012 16:57
nga Irfan CANA Shko tek postimi i fundit
21 3,201
Cool
KILI MERTURI
29-12-2011 19:30
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
12 2,193
 
Atdhetari
30-11-2011 05:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 2,942
Sondazh
Esther
07-11-2011 11:33
nga AAO Shko tek postimi i fundit
43 11,070
 
daniel00
20-10-2011 22:00
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
23 4,144
 
peshkaqeni33
16-10-2011 00:08
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
12 2,040
 
SERAFIM DILO
15-10-2011 22:59
nga ABORDAZH Shko tek postimi i fundit
46 11,278
 
peshkaqeni33
24-09-2011 20:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
20 5,528
 
SERAFIM DILO
22-09-2011 11:53
nga ABORDAZH Shko tek postimi i fundit
13 3,693
 
Mano
05-09-2011 02:44
nga Mano Shko tek postimi i fundit
54 18,521
 
Kryeplaku
22-08-2011 21:27
nga Mano Shko tek postimi i fundit
19 4,937
 
Morrison
21-08-2011 18:34
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
19 5,506
 
Esther
09-04-2011 16:06
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
10 3,270
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1281 to 1300 of 1305 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur