Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Katolik Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Katolik Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Zoti TRINI
berti
30-06-2017 02:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 6,541
 
berti
02-12-2011 01:17
nga berti Shko tek postimi i fundit
27 7,948
 
berti
20-11-2011 19:57
nga berti Shko tek postimi i fundit
19 5,009
 
COB
26-08-2019 13:00
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
13 3,941
 
Alkoma
26-08-2019 11:40
nga Darli Shko tek postimi i fundit
22 11,067
 
Fshatari
26-08-2019 11:27
nga Darli Shko tek postimi i fundit
1 810
 
ajzberg
15-08-2019 12:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 389
 
Fshatari
16-06-2019 19:54
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 969
 
Fshatari
06-05-2019 22:00
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 654
 
Lina
22-04-2019 13:29
nga Lina Shko tek postimi i fundit
0 352
 
busavata
21-04-2019 23:07
nga Hope Shko tek postimi i fundit
60 4,531
 
Fshatari
- - -
 
Fshatari
09-02-2019 05:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
10 4,188
 
Gi de Masha
24-12-2018 20:59
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
25 6,128
 
Fshatari
20-11-2018 05:08
nga Adea Shko tek postimi i fundit
5 800
 
Akrepi
19-08-2018 12:38
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
49 8,213
 
thirsty
27-04-2018 12:32
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
48 10,797
Lightbulb
Mano
27-04-2018 12:23
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
38 9,451
 
Aleandro
16-12-2017 10:29
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 943
 
Fshatari
24-09-2017 20:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 1,958
 
Mandi
30-06-2017 02:53
nga murik Shko tek postimi i fundit
34 8,101
 
daniel00
26-05-2017 06:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
85 28,904
 
e panjohura
16-04-2017 21:48
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
161 52,921
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 80 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur