Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 625

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
24-10-2018 09:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 20,491
 
BATO
12-01-2018 20:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 46,110
 
BATO
05-01-2018 12:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 27,733
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 10:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 13,185
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
13-11-2019 20:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
563 87,480
 
Kontinenti
12-11-2019 21:28
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
230 43,755
 
Gi de Masha
02-11-2019 22:20
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
334 39,012
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BARAT
02-11-2019 18:48
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
50 16,283
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
02-11-2019 17:24
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
745 156,217
 
Fshatari
26-10-2019 20:26
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 109
 
murik
15-10-2019 13:16
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
8 664
 
Gi de Masha
27-09-2019 18:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
439 50,689
 
Fshatari
21-08-2019 19:11
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 163
 
skampini
19-08-2019 17:11
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
945 144,466
 
SERAFIM DILO
09-08-2019 01:21
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 3,944
 
Mandi
04-08-2019 11:25
nga Zana Shko tek postimi i fundit
2 736
 
ZET
28-05-2019 09:25
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
10 3,199
 
Fshatari
10-05-2019 20:21
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 377
 
Fshatari
01-05-2019 17:39
nga par Shko tek postimi i fundit
3 1,044
 
SERAFIM DILO
19-04-2019 20:15
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
8 6,378
 
kreksi
01-04-2019 17:50
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
28 1,245
 
Dredhza
23-03-2019 17:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
20 2,105
 
Albpelasgian
10-03-2019 17:28
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
26 11,172
 
kreksi
10-03-2019 10:18
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
12 486
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 215 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur