Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia Botėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
6 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Vllehėt (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. DeuS
28-06-2017 07:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
215 72,722
 
doganieri
20-10-2019 06:07
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
22 802
 
BARAT
19-09-2019 11:20
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
1 262
 
doganieri
10-09-2019 19:03
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
0 190
 
LinuxoiD
27-08-2019 23:55
nga Ice Shko tek postimi i fundit
33 11,713
 
Mandi
10-07-2019 20:24
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
52 18,225
 
SERAFIM DILO
09-06-2019 10:12
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
37 21,152
 
Tema ėshtė lėvizur: Shqiptaret kanė vrare Krishtin.
Kurt
- - -
 
Eureka (Temė me shumė faqe 1 2)
Arban bArbArian
03-05-2019 20:13
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
36 6,130
 
T3chn1cal
13-04-2019 11:45
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
103 86,336
 
Onyx
28-03-2019 18:28
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
26 1,851
 
Mandi
23-03-2019 19:23
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
272 53,531
 
Ice
12-03-2019 14:10
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
7 540
 
Superman
28-02-2019 12:33
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
4 2,686
 
Mandi
06-10-2018 14:41
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
31 12,806
 
fegi
25-09-2018 16:42
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
19 23,733
 
ZET
18-09-2018 03:03
nga COB Shko tek postimi i fundit
7 1,463
 
Nova_Design
05-09-2018 23:30
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
3 976
 
ZET
07-08-2018 11:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
15 5,006
 
Mandi
29-05-2018 15:10
nga Socio Shko tek postimi i fundit
17 2,718
 
Tannhauser
24-04-2018 23:49
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
4 1,291
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 103 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur