Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
27-08-2019 10:33
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
33 31,293
 
busavata
01-03-2011 00:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 9,355
 
busavata
28-02-2011 23:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 6,116
 
cool_shqype
11-11-2019 02:44
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
539 14,442
 
Mandi
06-11-2019 21:24
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
66 4,164
 
doganieri
05-11-2019 21:07
nga Eden Shko tek postimi i fundit
15 201
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
05-11-2019 14:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
368 72,322
 
Viking
03-11-2019 14:14
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
68 1,334
 
Gi de Masha
02-11-2019 15:35
nga fla_muri Shko tek postimi i fundit
3 141
 
Gi de Masha
05-10-2019 22:08
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
18 2,027
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Superman
23-09-2019 21:49
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
35 4,625
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
13-09-2019 15:56
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
318 36,770
 
BARAT
04-09-2019 21:18
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
40 5,670
 
Dodon
28-08-2019 09:46
nga Ice Shko tek postimi i fundit
52 9,166
 
YOKO
01-08-2019 22:55
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
12 2,471
 
Mandi
26-06-2019 12:49
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
30 9,119
 
Beu_Shpata
13-06-2019 22:56
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
16 552
 
Mandi
12-06-2019 21:49
nga edlin Shko tek postimi i fundit
10 3,207
 
cool_shqype
28-05-2019 18:07
nga Linda Shko tek postimi i fundit
1,003 45,201
 
Gi de Masha
22-04-2019 20:48
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 2,349
 
ilirifcb
19-03-2019 22:46
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
6 647
 
Gi de Masha
17-03-2019 01:06
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 284
 
Dredhza
05-02-2019 19:52
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
21 1,965
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 179 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur