Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Ēėshtja kombėtare Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ēėshtja kombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...
nga Llapi
11-11-2019 17:57 Shko tek postimi i fundit
78 2,230

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ēėshtja kombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
11-11-2019 12:10
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
175 49,816
 
Kastrioti1443
08-11-2019 03:13
nga Adea Shko tek postimi i fundit
132 7,954
 
Llapi
02-11-2019 15:14
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
42 2,334
 
Gi de Masha
01-11-2019 00:01
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
19 483
 
HTFengineer
27-10-2019 14:50
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
7 235
 
Akrepi
23-10-2019 21:03
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
66 2,187
 
Kastrioti1443
23-10-2019 15:59
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 376
 
Fshatari
21-10-2019 16:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
22 343
 
Edvin83
29-09-2019 14:14
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
40 10,906
 
Erdhi Dimri
26-09-2019 20:33
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
21 400
 
The.Mask
26-09-2019 19:47
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
109 12,477
 
ZET
22-09-2019 08:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 166
 
Gi de Masha
16-09-2019 16:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
50 4,717
 
Askushi
30-08-2019 14:40
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
9 4,452
 
Fshatari
24-08-2019 10:14
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
8 288
 
Leaf
22-08-2019 01:40
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
0 191
 
Fshatari
20-08-2019 21:24
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
7 378
 
Fshatari
14-08-2019 19:42
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
3 349
 
Kastrioti1443
30-07-2019 21:07
nga Performer Shko tek postimi i fundit
44 1,370
 
Kastrioti1443
27-07-2019 14:52
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 171
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 662 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur