Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,248

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
e panjohura
18-11-2019 23:50
nga Eden Shko tek postimi i fundit
242 5,964
 
8 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
18-11-2019 14:09
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
502 12,286
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
27-10-2019 09:02
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
515 89,185
 
24 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
09-09-2019 00:26
nga Eden Shko tek postimi i fundit
1,000 66,259
 
18 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
01-08-2019 15:57
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
1,003 72,228
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-06-2019 12:29
nga Zana Shko tek postimi i fundit
25 11,389
 
doganieri
17-11-2019 11:15
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
65 1,158
 
Onyx
15-11-2019 17:50
nga Performer Shko tek postimi i fundit
15 181
 
doganieri
15-11-2019 10:19
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
2 56
 
Onyx
14-11-2019 19:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
41 546
 
Gi de Masha
13-11-2019 16:11
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
9 985
 
Si Bora
13-11-2019 12:58
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
9 178
 
Kurt
12-11-2019 21:49
nga Adea Shko tek postimi i fundit
71 1,210
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
11-11-2019 21:20
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
363 34,172
 
Onyx
09-11-2019 08:18
nga Lea Shko tek postimi i fundit
7 158
 
Fshatari
09-11-2019 00:55
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
96 10,241
 
Onyx
08-11-2019 23:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 151
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mano
05-11-2019 22:16
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
45 3,163
 
Guest88
03-11-2019 17:26
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
155 3,216
 
Onyx
02-11-2019 15:49
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
12 399
 
Guest88
02-11-2019 11:05
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
6 222
Arrow
Robbery
02-11-2019 10:56
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
52 2,805
 
doganieri
29-10-2019 08:50
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
15 239
 
Si Bora
20-10-2019 15:39
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
44 819
 
Esther
18-10-2019 22:21
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
201 3,492
 
Gi de Masha
09-10-2019 10:19
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
14 818
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 920 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur