Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Russia 2018 Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
09-08-2018 13:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
472 46,094
 
SystemA
15-11-2019 20:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 3,734
 
Angel69
10-09-2019 17:27
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
103 16,528
 
Angel69
17-01-2019 19:25
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
25 2,611
Sondazh
Ragnar
14-07-2018 17:23
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
70 7,236
 
Angel69
11-07-2018 21:59
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
410 15,217
 
Angel69
08-07-2018 04:11
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
464 18,405
 
Angel69
04-07-2018 04:49
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
640 24,299
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
28-06-2018 21:01
nga drague Shko tek postimi i fundit
1,244 71,108
Sondazh
AAO
13-06-2018 12:17
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
65 5,128
 
Tema ėshtė lėvizur: Russia 2018 - Faza E Grupeve.
Venom
- - -
 
Semiku
02-06-2018 01:53
nga murik Shko tek postimi i fundit
32 8,959
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
31-05-2018 12:18
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
12 2,718
 
Onyx
28-05-2018 18:30
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
34 4,142
 
Gold
24-05-2018 21:51
nga Rex Shko tek postimi i fundit
125 18,922
 
Tema ėshtė lėvizur: Brazili dhe Boterori 2018
YOKO
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 15 of 15 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur