Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga SystemA
27-10-2019 13:25 Shko tek postimi i fundit
92 3,335
nga Performer
14-03-2019 14:37 Shko tek postimi i fundit
34 635
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga edlin
15-11-2019 21:56 Shko tek postimi i fundit
31 794

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 15:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 67,476
 
Mandi
14-11-2019 13:35
nga Performer Shko tek postimi i fundit
153 21,195
 
dallas
20-10-2019 17:54
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
8 461
 
Fshatari
03-10-2019 22:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
218 5,374
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
23-09-2019 16:30
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
475 32,871
 
racyme
- - -
 
Kęrlighed
06-09-2019 13:09
nga Kęrlighed Shko tek postimi i fundit
15 416
 
Fshatari
02-09-2019 17:50
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
40 1,018
 
Mandi
25-08-2019 17:53
nga kanina Shko tek postimi i fundit
18 2,054
 
Fshatari
25-08-2019 02:31
nga Str4nger Shko tek postimi i fundit
7 284
 
Kryeplaku
25-08-2019 02:00
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
17 7,403
 
Superman
24-08-2019 21:46
nga Darli Shko tek postimi i fundit
4 1,973
 
Mandi
24-08-2019 21:40
nga Darli Shko tek postimi i fundit
32 7,767
 
Onyx
24-08-2019 00:37
nga Performer Shko tek postimi i fundit
10 274
 
Mandi
23-08-2019 23:49
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
17 1,429
 
Fshatari
23-08-2019 22:59
nga Zana Shko tek postimi i fundit
31 1,393
 
Onyx
23-08-2019 21:58
nga Darli Shko tek postimi i fundit
6 367
 
Mandi
23-08-2019 21:47
nga Darli Shko tek postimi i fundit
23 942
 
Mandi
18-08-2019 04:56
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 137
 
ODEON
08-07-2019 08:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
6 2,549
 
edlin
04-07-2019 14:07
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
103 2,437
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 281 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur