Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjenetikė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Trojet
08-12-2018 15:43
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
84 35,876
 
Ice
26-09-2019 19:46
nga Dibran Shko tek postimi i fundit
2 660
 
The Illyrian Warrior
06-09-2019 17:02
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
348 12,684
 
Ice
05-09-2019 18:28
nga Ice Shko tek postimi i fundit
2 239
 
Gon!
03-09-2019 09:28
nga Ice Shko tek postimi i fundit
22 2,350
 
juke
05-08-2019 17:02
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
407 21,965
 
Tema ėshtė lėvizur: Gjenetika Gollobordase
juke
- - -
 
The Illyrian Warrior
20-07-2019 16:22
nga Ice Shko tek postimi i fundit
4 1,727
 
King Bardhyl
04-04-2019 06:17
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
11 984
 
Ice
05-03-2019 16:49
nga Ice Shko tek postimi i fundit
0 329
 
Kastrioti1443
01-03-2019 18:09
nga Ice Shko tek postimi i fundit
3 574
 
Skerdilaidas
05-02-2019 18:25
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
83 14,929
 
rolex
28-01-2019 13:02
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
2 438
 
Dibran
02-01-2019 20:41
nga Dibran Shko tek postimi i fundit
21 1,483
 
Ice
19-12-2018 22:06
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
120 3,735
 
Ice
10-12-2018 21:49
nga Ice Shko tek postimi i fundit
2 317
 
juke
04-11-2018 15:07
nga Ice Shko tek postimi i fundit
2 1,344
 
Skerdilaidas
25-10-2018 22:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
9 4,103
 
Mandi
04-08-2018 21:19
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
47 13,882
 
Mandi
25-05-2018 23:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
108 22,289
 
Rita06
25-03-2018 21:52
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
88 17,856
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 48 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur