Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sporti shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.
25-10-2019 07:56 Shko tek postimi i fundit
43 522

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sporti shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
15-11-2019 21:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
597 36,522
 
Angel69
15-11-2019 01:00
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
590 27,857
 
Angel69
13-11-2019 19:17
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
205 18,883
 
Angel69
12-11-2019 19:50
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
9 1,346
 
Rex
04-11-2019 16:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
402 61,623
 
Mandi
24-10-2019 19:49
nga Mano Shko tek postimi i fundit
61 1,118
 
Gi de Masha
06-10-2019 07:39
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
4 134
 
Gi de Masha
22-09-2019 05:49
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
62 17,707
 
Fshatari
13-07-2019 18:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 210
 
Angel69
12-07-2019 18:45
nga AAO Shko tek postimi i fundit
308 47,783
 
Ragnar
05-07-2019 00:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
26 606
 
Fshatari
23-06-2019 12:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 600
 
Llapi
17-06-2019 17:27
nga Rex Shko tek postimi i fundit
8 370
 
Angel69
13-06-2019 17:20
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
80 8,065
 
Llapi
01-06-2019 10:20
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
2 233
 
Fshatari
01-06-2019 08:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 324
 
AAO
23-05-2019 22:00
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
65 8,391
 
Fshatari
19-05-2019 15:42
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 193
 
Ice
19-05-2019 15:39
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 357
 
Fshatari
19-05-2019 11:58
nga Zana Shko tek postimi i fundit
3 317
 
Llapi
11-05-2019 20:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 153
 
Duaje Siveten
26-03-2019 23:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 413
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 208 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur