Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-12-2018 10:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 27,498
 
Hello Kitty
18-11-2019 14:54
nga Zana Shko tek postimi i fundit
404 179,510
 
par
16-11-2019 20:08
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
420 59,418
 
Marya
14-11-2019 12:41
nga Marya Shko tek postimi i fundit
1 82
 
doganieri
10-11-2019 13:02
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
1 130
 
Fshatari
29-10-2019 22:22
nga kanina Shko tek postimi i fundit
10 296
 
Rita06
29-10-2019 15:59
nga Rita06 Shko tek postimi i fundit
0 51
 
doganieri
29-10-2019 02:31
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
52 561
 
doganieri
28-10-2019 07:19
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
15 180
 
Fshatari
24-10-2019 23:45
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
16 250
 
Gi de Masha
21-10-2019 06:39
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 142
 
doganieri
12-10-2019 08:07
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
0 200
 
Fshatari
04-10-2019 22:00
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
4 276
 
Camorristi
16-09-2019 09:31
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
7 516
 
Pirati
05-09-2019 01:09
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
8 230
 
Elian70
02-09-2019 18:47
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
16 1,310
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kęrlighed
31-08-2019 20:00
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
9 395
 
Fshatari
10-08-2019 14:34
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
31 813
 
edlin
03-08-2019 22:12
nga edlin Shko tek postimi i fundit
5 271
 
Fshatari
15-07-2019 20:51
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 429
 
Onyx
10-07-2019 19:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
44 1,172
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 432 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur