Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Shkarkime

Lojra Gjithėka rreth industrisė sė lojrave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lojra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Post
Vinjol
26-12-2016 22:13
nga Vinjol Shko tek postimi i fundit
9 5,551
 
Vinjol
25-12-2015 21:30
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 2,803
 
Mandi
16-07-2015 03:30
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,636
 
﴾®﴿
04-11-2014 14:09
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 2,321
 
Loje (Temė me shumė faqe 1 2)
Kulpra
03-04-2014 05:31
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
27 4,529
 
drague
07-02-2014 06:21
nga unreal Shko tek postimi i fundit
10 3,236
 
lale
30-01-2014 15:35
nga Joy Shko tek postimi i fundit
4 2,105
Thumbs up
J-W
09-12-2013 18:55
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
6 3,250
 
St'Anger
12-06-2013 11:11
nga St'Anger Shko tek postimi i fundit
0 1,394
 
Askushi
11-09-2012 07:34
nga Skydive Shko tek postimi i fundit
2 2,215
 
atdhetar31
31-08-2012 12:28
nga atdhetar31 Shko tek postimi i fundit
0 1,705
 
lumbardhii
05-08-2012 21:09
nga gurax Shko tek postimi i fundit
1 1,922
Talking
lojrashqip
23-02-2012 22:20
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
1 2,428
 
peko
23-01-2012 17:41
nga Morrison Shko tek postimi i fundit
5 3,000
Post
Rilind
03-01-2012 13:27
nga Rilind Shko tek postimi i fundit
0 2,207
 
mad[D]ison.'
21-12-2011 18:56
nga mad[D]ison.' Shko tek postimi i fundit
0 1,941
 
mad[D]ison.'
21-12-2011 18:54
nga mad[D]ison.' Shko tek postimi i fundit
0 1,704
Arrow
hax0r
27-08-2011 00:32
nga hax0r Shko tek postimi i fundit
0 1,767
 
Mexhi
30-08-2010 01:56
nga Mexhi Shko tek postimi i fundit
0 2,186
Talking
arbnor_76
26-07-2010 23:36
nga arbnor_76 Shko tek postimi i fundit
0 2,432
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 22 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur