Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 13:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 6,715
 
HELEN OF TROY
12-11-2019 06:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
101 30,792
 
Mandi
09-11-2019 07:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
492 115,728
 
drague
05-11-2019 12:05
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
74 7,312
 
Onyx
27-10-2019 04:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 643
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
21-10-2019 21:47
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
10 3,007
 
r00t
10-10-2019 15:20
nga Xhenet Shko tek postimi i fundit
669 106,231
 
HTFengineer
29-09-2019 19:57
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
132 2,259
Arrow
Mandi
30-08-2019 20:50
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
456 44,935
 
Fshatari
22-08-2019 07:43
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
1 187
Thumbs up
SystemA
21-08-2019 15:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 390
 
Gi de Masha
07-08-2019 21:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
8 3,808
 
rolex
01-08-2019 08:39
nga rolex Shko tek postimi i fundit
35 907
 
Puhiza
27-07-2019 15:55
nga edlin Shko tek postimi i fundit
84 2,513
 
Erdhi Dimri
05-07-2019 00:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
256 10,220
 
Mandi
15-06-2019 21:07
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 149
 
Kurt
15-06-2019 08:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
133 5,336
 
Persona
08-05-2019 19:28
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
141 31,555
 
cool_shqype
15-03-2019 20:38
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
3 317
 
edlin
05-03-2019 19:48
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
44 1,253
 
Gon!
09-02-2019 23:26
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
91 3,475
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 158 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur