Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Big Brother Albania Spektakli reality show pranė Top-Channel.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Big Brother Albania Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
14-03-2012 22:57
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
18 858
Lightbulb
Mandi
25-12-2010 22:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 2,386
 
BigVip
24-03-2018 16:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
50 401
 
Mandi
21-03-2017 14:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
17 174
 
Akrepi
07-03-2015 22:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
15 155
 
Linda
10-03-2014 19:04
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
19 168
 
Skydive
06-06-2013 16:07
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
69 597
 
nickniko
24-03-2013 23:20
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
4 38
 
LinuxoiD
23-03-2012 01:29
nga busavata Shko tek postimi i fundit
17 136
 
Mandi
25-05-2011 21:55
nga KAY Shko tek postimi i fundit
4 677
 
daniel00
29-04-2011 13:55
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
0 266
 
Mandi
03-04-2011 12:24
nga Besoja Shko tek postimi i fundit
2 563
Unhappy
PuffetiNa
12-02-2011 19:27
nga snowdrop Shko tek postimi i fundit
2 319
 
PuffetiNa
09-01-2011 20:45
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 248
 
PuffetiNa
09-01-2011 20:43
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 306
 
Mandi
06-01-2011 21:53
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
1 374
Lightbulb
Mandi
25-12-2010 22:56
nga ABORDAZH Shko tek postimi i fundit
1 460
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 15 of 15 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur