Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
10-11-2019 20:57
nga Xhenet Shko tek postimi i fundit
12 7,658
 
ZET
31-10-2019 10:35
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
3 504
 
fegi
29-10-2019 05:47
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
171 53,385
 
edlin
28-10-2019 12:19
nga edlin Shko tek postimi i fundit
7 264
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 4.67 mesatarja. ZET
17-10-2019 23:29
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
667 142,738
 
murik
15-10-2019 11:29
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
15 900
 
ZET
06-10-2019 16:05
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 174
 
Mandi
03-10-2019 00:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
3 2,652
 
BARAT
30-09-2019 15:45
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
31 13,568
 
King Bardhyl
25-09-2019 19:14
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 153
 
Mandi
16-09-2019 19:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
16 3,116
 
Mandi
14-09-2019 09:59
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
1 153
 
Ice
25-08-2019 00:55
nga Ice Shko tek postimi i fundit
12 343
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.00 mesatarja. Ice
22-08-2019 22:34
nga Ice Shko tek postimi i fundit
78 2,274
 
BARAT
27-07-2019 10:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
26 11,397
 
LinuxoiD
25-07-2019 07:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
14 9,281
 
ZET
23-07-2019 18:59
nga ZET Shko tek postimi i fundit
4 312
 
ZET
17-07-2019 06:16
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 167
 
Ice
17-07-2019 06:07
nga Ice Shko tek postimi i fundit
0 202
 
Mandi
15-07-2019 09:46
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
9 2,498
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 256 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur