Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Konstantin
21-09-2019 09:32
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
91 24,580
Sondazh
juke
25-08-2019 12:53
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
25 1,122
 
Gersjana
01-07-2019 22:37
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
124 23,203
 
Onyx
14-05-2019 14:36
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
2 414
 
daniel00
29-04-2019 21:37
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
8 3,885
 
endrraime
30-03-2019 15:55
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
38 6,977
 
Ervisolda
11-01-2019 13:15
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
219 29,059
 
Gersjana
17-07-2018 22:16
nga magnus Shko tek postimi i fundit
128 17,454
 
daniel00
04-07-2017 22:28
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
62 13,275
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Onyx
04-07-2017 21:36
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
126 14,198
 
daniel00
01-04-2017 19:43
nga xhori Shko tek postimi i fundit
11 5,071
 
Gersjana
30-03-2017 00:10
nga Performer Shko tek postimi i fundit
225 27,463
 
daniel00
31-12-2016 21:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
59 16,848
 
Tema ėshtė lėvizur: Diskutim per dashurine dhe feses
Viola engjėll
- - -
 
Gersjana
05-11-2015 19:45
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
28 7,410
 
daniel00
19-08-2015 14:47
nga Xhuljan Shko tek postimi i fundit
15 5,375
 
Puhiza
09-07-2015 18:50
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
54 12,005
 
daniel00
04-02-2015 12:26
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
12 5,869
 
Gersjana
02-01-2015 14:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 5,413
 
Si Bora
29-11-2014 17:54
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
27 8,334
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 47 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur