Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
18-04-2019 00:25 Shko tek postimi i fundit
28 178
Vetėm barcaleta
nga Performer
08-11-2019 19:37 Shko tek postimi i fundit
96 1,957

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Regina
21-08-2019 11:10
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
56 27,812
 
Ice
17-11-2019 10:54
nga par Shko tek postimi i fundit
542 14,694
 
Fshatari
14-11-2019 16:32
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 45
 
Beu_Shpata
14-11-2019 12:40
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
70 16,287
 
BLEDI_SH
03-11-2019 18:24
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
237 55,629
 
Mano
30-10-2019 22:53
nga Mano Shko tek postimi i fundit
15 390
 
Elian70
20-09-2019 09:48
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
52 3,886
 
cool_shqype
18-09-2019 22:33
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
3 569
 
Viking
28-08-2019 19:59
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
155 4,469
 
par
26-08-2019 13:01
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
7 377
 
Esther
23-08-2019 23:51
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
621 55,508
 
Fshatari
18-07-2019 21:57
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
1 203
 
Fshatari
15-07-2019 02:20
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
4 256
 
Fshatari
03-06-2019 12:57
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
13 471
 
Noe
24-05-2019 12:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
52 1,323
 
Ragnar
23-05-2019 21:16
nga Zana Shko tek postimi i fundit
9 276
 
Gi de Masha
23-05-2019 00:13
nga Adea Shko tek postimi i fundit
4 439
 
Fshatari
09-05-2019 16:36
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 253
 
Ragnar
28-04-2019 20:28
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
26 1,015
 
shoku_tanku
13-03-2019 16:31
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
868 26,326
 
Ragnar
14-02-2019 23:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
66 11,650
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 236 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur