Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
19-07-2019 19:17
nga Rex Shko tek postimi i fundit
174 7,100
 
e panjohura
22-07-2019 01:33
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
354 6,641
 
shoku_tanku
22-07-2019 01:33
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
296 3,594
 
Onyx
22-07-2019 01:28
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
103 8,115
 
par
22-07-2019 00:38
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
309 5,425
 
Gi de Masha
22-07-2019 00:01
nga kanina Shko tek postimi i fundit
132 11,253
 
Performer
21-07-2019 22:51
nga kanina Shko tek postimi i fundit
223 1,825
 
Gi de Masha
21-07-2019 20:58
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
12 167
 
Akrepi
21-07-2019 14:51
nga Sia Shko tek postimi i fundit
886 24,317
 
Onyx
21-07-2019 12:01
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
515 10,642
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
21-07-2019 05:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
333 35,053
 
Juliana
21-07-2019 03:21
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
347 23,871
 
Lea
19-07-2019 22:57
nga Hope Shko tek postimi i fundit
713 20,111
 
Rexhina
18-07-2019 23:34
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
368 31,922
 
Onyx
18-07-2019 20:22
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1,005 11,235
 
Lea
18-07-2019 19:50
nga kanina Shko tek postimi i fundit
104 3,192
 
Rexhina
18-07-2019 17:05
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
24 374
 
Si Bora
18-07-2019 11:03
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
615 14,117
 
Beaute
17-07-2019 14:44
nga busavata Shko tek postimi i fundit
624 9,369
 
Si Bora
17-07-2019 14:17
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
994 12,833
 
Viking
17-07-2019 14:08
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
1,004 7,883
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 723 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur