Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
29-10-2018 00:51
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
44 59,658
 
Kryeplaku
07-10-2018 13:06
nga edlin Shko tek postimi i fundit
36 14,303
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 10:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 34,722
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
28-03-2017 09:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
41 20,007
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 15:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 52,448
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
13-03-2015 00:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 35,065
 
Kastrioti1443
09-12-2018 10:50
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
16 349
 
edlin
06-12-2018 16:44
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
39 516
 
Gi de Masha
02-12-2018 23:33
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
185 38,523
 
Saura
01-12-2018 22:57
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
552 127,045
 
rrėqebull
28-11-2018 18:33
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
64 6,199
 
Dredhza
27-11-2018 20:10
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
21 3,533
 
tenderandkind
26-11-2018 09:09
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
18 12,787
 
Fshatari
17-10-2018 16:57
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
14 614
 
Gi de Masha
05-10-2018 06:53
nga Adea Shko tek postimi i fundit
46 9,375
 
Gi de Masha
22-08-2018 23:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 2,222
 
Askushi
22-08-2018 13:33
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 4,600
 
lonely_lion
28-06-2018 11:19
nga edlin Shko tek postimi i fundit
3 603
 
BLEDI_SH
02-06-2018 22:22
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
27 3,467
 
DeuS
30-05-2018 23:01
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
35 17,025
 
Rex
20-05-2018 20:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 4,311
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
17-05-2018 21:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 16,176
Post
Senorita
08-05-2018 12:35
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
47 11,846
 
Gi de Masha
20-03-2018 18:21
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
23 1,438
 
juke
19-03-2018 14:26
nga drague Shko tek postimi i fundit
16 1,818
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
11-03-2018 15:02
nga Naser Shllaku Shko tek postimi i fundit
29 24,431
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 79 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur