Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
kanina
03-01-2019 16:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 22,157
 
Superman
07-05-2018 11:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 4,036
 
Superman
09-01-2018 19:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 12,304
 
Fshatari
16-01-2019 16:23
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
2 34
 
Mandi
16-01-2019 06:18
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 51
 
Gi de Masha
10-01-2019 16:44
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
20 578
 
Llapi
08-01-2019 18:43
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
9 133
 
Beu_Shpata
07-01-2019 17:14
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
3 184
Sondazh
Gi de Masha
04-01-2019 23:02
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
167 15,901
 
Gi de Masha
04-01-2019 21:55
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
54 9,196
 
Fshatari
02-01-2019 22:41
nga edlin Shko tek postimi i fundit
13 362
 
Kastrioti1443
02-01-2019 22:21
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
8 364
 
Kastrioti1443
23-12-2018 19:22
nga r00t Shko tek postimi i fundit
16 627
 
Gi de Masha
21-12-2018 01:33
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
6 239
 
Gi de Masha
20-12-2018 18:36
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
11 444
 
Gi de Masha
19-12-2018 01:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 490
 
Gi de Masha
14-12-2018 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 254
 
Gi de Masha
12-12-2018 14:20
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 196
 
Venom
07-12-2018 13:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 152
 
Gi de Masha
06-12-2018 23:28
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
6 483
 
Fshatari
06-12-2018 17:49
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 134
 
Kastrioti1443
06-12-2018 06:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
6 314
 
Beast
04-12-2018 00:26
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
22 454
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 871 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur