Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga murik
09-01-2019 01:51 Shko tek postimi i fundit
242 4,236
06-10-2018 14:41 Shko tek postimi i fundit
98 1,530
11 329
51 400
nga Gon!
15-01-2019 10:55 Shko tek postimi i fundit
41 1,222
nga Beast
29-11-2018 23:18 Shko tek postimi i fundit
7 1,042

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
13-01-2019 21:58
nga Gent Arbani Shko tek postimi i fundit
169 52,530
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
07-01-2019 22:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
458 104,472
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
07-01-2019 21:16
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
308 68,470
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
26-12-2018 12:59
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
184 52,699
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
20-12-2018 19:10
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
634 112,266
 
BARAT
02-11-2018 18:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 8,112
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
25-10-2018 16:47
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
43 26,847
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
09-09-2018 19:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
681 109,685
 
Albpelasgian
06-09-2018 03:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 9,098
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
25-08-2018 19:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 18,359
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
09-06-2017 00:55
nga ron Shko tek postimi i fundit
533 123,423
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 06:30
nga ron Shko tek postimi i fundit
165 39,614
 
Mandi
16-01-2019 13:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
40 1,967
 
Mandi
14-01-2019 22:34
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
32 6,331
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. lonely_lion
09-01-2019 21:02
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
34 502
 
drague
08-01-2019 17:18
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
1 109
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Albpelasgian
08-01-2019 08:24
nga murik Shko tek postimi i fundit
139 29,712
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beu_Shpata
07-01-2019 17:00
nga edlin Shko tek postimi i fundit
24 979
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
06-01-2019 23:59
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
44 3,730
 
murik
03-01-2019 07:01
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 143
 
Fshatari
02-01-2019 11:54
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
10 250
 
Rrjeti
31-12-2018 12:26
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
306 28,320
 
pirro
30-12-2018 08:23
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 91
Post
J-W
28-12-2018 18:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
195 9,701
 
Kastrioti1443
25-12-2018 11:54
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
10 319
 
Kastrioti1443
24-12-2018 22:14
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 84
 
Kastrioti1443
23-12-2018 17:37
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
20 578
 
Kastrioti1443
21-12-2018 12:55
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
30 1,085
 
Atdhetari
21-12-2018 04:54
nga murik Shko tek postimi i fundit
58 13,688
 
Kastrioti1443
18-12-2018 22:21
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 526
 
Mandi
18-12-2018 13:29
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
61 15,043
 
busavata
18-12-2018 09:46
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
16 2,941
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 952 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur