Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime Renditje nė rritje
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ZET
29-03-2019 13:28
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
666 134,413
 
ZET
30-05-2019 11:23
nga magnus Shko tek postimi i fundit
792 92,550
 
fegi
12-05-2016 01:30
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
226 62,131
 
fegi
08-08-2019 18:53
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
140 50,503
 
ZET
05-02-2016 22:41
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
81 33,269
 
LinuxoiD
11-05-2014 18:09
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
113 33,138
 
Xhemajl Gashi
28-06-2015 16:27
nga Xhemajl Gashi Shko tek postimi i fundit
67 29,222
 
BARAT
08-07-2019 04:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
48 27,435
 
Altin Kocaqi
13-11-2016 05:08
nga Altin Kocaqi Shko tek postimi i fundit
82 23,306
 
iDeA
15-07-2018 19:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
93 22,892
 
ZET
06-11-2017 06:19
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
62 18,864
 
Mandi
29-09-2018 12:03
nga r.th. Shko tek postimi i fundit
43 16,693
 
fegi
31-08-2014 19:12
nga fegi Shko tek postimi i fundit
98 16,246
 
Xhemajl Gashi
10-09-2013 21:13
nga Gazmend Shko tek postimi i fundit
33 15,919
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BARAT
09-10-2016 14:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
25 15,300
 
fegi
12-03-2017 23:50
nga led Shko tek postimi i fundit
30 14,451
 
Saura
02-09-2017 21:26
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
27 14,340
 
DeuS
13-12-2015 14:17
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
36 14,313
 
Ajnej
04-10-2014 11:42
nga Albpelasgian Shko tek postimi i fundit
48 13,650
 
BARAT
28-04-2019 16:06
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 12,715
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 250 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur