Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
13-02-2019 11:04
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
160 46,867
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 12,407
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 36,899
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 11,550
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 4,951
 
Kashta
19-03-2019 22:30
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
7 152
 
Gi de Masha
19-03-2019 19:32
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
80 2,039
 
Llapi
19-03-2019 11:17
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
54 1,089
 
Llapi
18-03-2019 21:18
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
98 5,517
 
Mandi
18-03-2019 17:57
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
454 8,029
 
Kashta
18-03-2019 01:59
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
11 152
 
Llapi
17-03-2019 20:54
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
166 2,874
 
Kashta
17-03-2019 17:33
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
159 2,859
 
Gi de Masha
16-03-2019 16:29
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
4 102
 
Vlerėsimi  i temave: 14 vota, 3.14 mesatarja. Llapi
15-03-2019 22:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
814 69,812
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 4.20 mesatarja. Angel69
14-03-2019 22:40
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
137 6,450
 
Kashta
14-03-2019 21:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
2 62
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
13-03-2019 19:18
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
107 18,132
 
Kashta
12-03-2019 23:20
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
8 146
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
11-03-2019 23:48
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
36 7,559
 
Kashta
11-03-2019 22:59
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
0 38
 
Kashta
11-03-2019 20:55
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
10 137
 
Llapi
11-03-2019 13:01
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
36 8,371
 
Llapi
11-03-2019 10:59
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
58 2,575
 
Kashta
10-03-2019 09:55
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
3 93
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1188 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur