Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ortodoks Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Davidi
28-04-2016 17:29
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
552 63,697
 
BLEDI_SH
21-10-2014 22:25
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
70 17,457
 
pirro
15-02-2019 08:55
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
1 1,302
 
pirro
11-02-2019 19:57
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
6 281
 
Davidi
11-02-2019 18:17
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
22 2,392
 
Mandi
16-01-2019 06:52
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 324
 
cool_shqype
04-01-2019 21:48
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
45 5,954
 
King Bardhyl
18-10-2018 20:32
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
7 1,122
 
Davidi
15-10-2018 14:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 1,182
 
surnamename
29-09-2018 18:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
27 2,083
 
ilia spiro
09-09-2018 16:07
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
29 2,056
 
Kastrioti1443
01-05-2018 19:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
56 5,061
 
ilia spiro
23-04-2018 22:01
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
129 7,998
 
Tannhauser
21-04-2018 23:31
nga Tannhauser Shko tek postimi i fundit
0 740
 
King Bardhyl
30-03-2018 13:29
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
3 1,505
 
Seminarist
15-01-2018 16:40
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
39 13,269
 
Albo
07-01-2018 10:55
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
2 1,237
 
pirro
16-12-2017 13:04
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
3 1,590
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. legjenda
23-05-2017 18:48
nga juke Shko tek postimi i fundit
64 27,484
 
Leaf
19-04-2017 10:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
41 8,885
 
Mandi
06-04-2017 21:08
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
14 6,227
 
ODEON
11-02-2017 23:11
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
14 6,923
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 113 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur