Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
26-11-2018 22:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
166 38,910
Sondazh
4x4
24-03-2019 12:00
nga Maurice Shko tek postimi i fundit
352 55,996
Sondazh
Beaute
08-03-2019 02:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
261 19,842
Sondazh
Heily
05-03-2019 21:51
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
43 5,580
Sondazh
daniel00
05-03-2019 15:15
nga Baki Shko tek postimi i fundit
197 21,435
Sondazh
Beaute
26-02-2019 20:18
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
732 181,803
Sondazh
4x4
18-02-2019 16:47
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
112 18,172
Sondazh
4x4
18-02-2019 03:12
nga Baki Shko tek postimi i fundit
549 60,605
 
Kashta
16-02-2019 18:49
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
0 93
Sondazh
Beaute
16-02-2019 18:19
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
224 29,299
Sondazh
Urban
16-02-2019 09:37
nga Viking Shko tek postimi i fundit
76 10,692
Sondazh
Romina
16-02-2019 03:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
374 34,935
 
SystemA
16-02-2019 01:32
nga Baki Shko tek postimi i fundit
68 6,094
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
01-02-2019 08:07
nga Viking Shko tek postimi i fundit
246 19,717
Sondazh
Gi de Masha
30-12-2018 20:40
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
412 9,554
Sondazh
Kryeplaku
19-12-2018 21:19
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
644 58,934
 
Kastrioti1443
07-12-2018 17:43
nga AAO Shko tek postimi i fundit
587 13,829
 
SystemA
12-11-2018 18:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 898
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
22-10-2018 16:19
nga Adea Shko tek postimi i fundit
149 17,430
Sondazh
PUPA
24-09-2018 19:21
nga Performer Shko tek postimi i fundit
200 60,573
Sondazh
Romina
07-08-2018 22:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
227 28,219
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 126 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur