Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
04-03-2019 23:29
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
45 66,704
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
17-02-2019 06:49
nga angelinna Shko tek postimi i fundit
42 23,233
 
Kryeplaku
07-01-2019 23:22
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
56 17,356
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 10:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 41,416
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 15:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 60,831
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
13-03-2015 00:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 40,116
 
Gi de Masha
16-03-2019 09:12
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
192 55,779
 
Saura
03-03-2019 15:02
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
579 150,310
 
Gi de Masha
21-02-2019 23:11
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
54 13,086
 
rrėqebull
18-02-2019 20:09
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
72 7,474
 
Gi de Masha
02-02-2019 23:41
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 2,420
 
Askushi
20-01-2019 00:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 16,292
 
Rrjeti
08-01-2019 17:31
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
7 531
 
edlin
22-12-2018 21:23
nga edlin Shko tek postimi i fundit
40 1,184
 
Kastrioti1443
16-12-2018 16:32
nga edlin Shko tek postimi i fundit
19 856
 
Dredhza
27-11-2018 20:10
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
21 4,328
 
tenderandkind
26-11-2018 09:09
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
18 15,692
 
Fshatari
17-10-2018 16:57
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
14 1,110
 
Gi de Masha
22-08-2018 23:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 3,069
 
Askushi
22-08-2018 13:33
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 5,907
 
lonely_lion
28-06-2018 11:19
nga edlin Shko tek postimi i fundit
3 1,184
 
BLEDI_SH
02-06-2018 22:22
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
27 5,115
 
DeuS
30-05-2018 23:01
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
35 19,990
 
Rex
20-05-2018 20:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 5,835
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
17-05-2018 21:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 20,018
Post
Senorita
08-05-2018 12:35
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
47 14,101
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 80 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur