Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
fegi
09-01-2019 01:51
nga murik Shko tek postimi i fundit
116 42,424
 
ZET
09-01-2019 00:12
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 102
 
murik
08-01-2019 18:05
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
9 251
 
Regina
08-01-2019 08:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 998
 
ZET
02-01-2019 05:43
nga ZET Shko tek postimi i fundit
27 896
 
Fshatari
12-12-2018 16:42
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
1 123
 
ZET
10-12-2018 03:41
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
89 4,803
 
ZET
01-12-2018 14:15
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 132
 
ZET
13-11-2018 22:07
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 720
 
edlin
13-11-2018 15:11
nga ZET Shko tek postimi i fundit
21 2,375
 
ZET
07-11-2018 15:27
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
5 954
 
ZET
06-10-2018 06:11
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
1 557
 
Mandi
29-09-2018 13:03
nga r.th. Shko tek postimi i fundit
43 13,192
 
BARAT
25-09-2018 15:43
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
29 9,028
 
LinuxoiD
25-09-2018 15:25
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
13 7,075
 
Mandi
18-09-2018 07:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 1,085
 
ZET
15-09-2018 05:13
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 542
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ZET
25-08-2018 12:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
663 106,550
 
lonely_lion
24-08-2018 08:03
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 564
 
ZET
24-07-2018 20:32
nga ZET Shko tek postimi i fundit
54 5,790
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 242 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur