Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia Botėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
6 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Vllehėt (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. DeuS
28-06-2017 07:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
215 58,673
 
Baki
12-03-2019 14:10
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
7 232
 
Superman
28-02-2019 12:33
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
4 2,234
 
Mandi
06-10-2018 14:41
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
31 9,855
 
SERAFIM DILO
25-09-2018 16:59
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
36 18,451
 
fegi
25-09-2018 16:42
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
19 20,145
 
ZET
18-09-2018 03:03
nga COB Shko tek postimi i fundit
7 971
 
Nova_Design
05-09-2018 23:30
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
3 616
 
ZET
07-08-2018 11:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
15 4,163
 
Mandi
29-05-2018 15:10
nga Socio Shko tek postimi i fundit
17 1,968
 
Tannhauser
24-04-2018 23:49
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
4 987
 
Aleandro
17-04-2018 18:33
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 1,444
 
Altin Kocaqi
22-02-2018 19:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 6,833
 
Aleandro
17-02-2018 13:39
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
1 1,171
 
SERAFIM DILO
08-02-2018 23:23
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
53 15,991
 
Aleandro
31-01-2018 00:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 4,955
 
Aleandro
30-01-2018 17:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 1,090
 
Aleandro
21-12-2017 19:00
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
5 972
 
Eureka (Temė me shumė faqe 1 2)
Arban bArbArian
18-12-2017 04:59
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
35 4,018
 
Aleandro
16-12-2017 12:25
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
3 1,097
 
Regina
11-12-2017 01:23
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
7 3,780
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 98 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur