Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Konstantin
19-03-2019 22:37
nga Performer Shko tek postimi i fundit
80 20,083
 
Ervisolda
11-01-2019 13:15
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
219 24,964
 
endrraime
08-10-2018 13:47
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
25 5,459
 
Gersjana
17-07-2018 22:16
nga ron Shko tek postimi i fundit
128 15,134
 
Gersjana
17-04-2018 09:58
nga Lea Shko tek postimi i fundit
116 20,861
 
daniel00
04-07-2017 22:28
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
62 11,782
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Onyx
04-07-2017 21:36
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
126 10,902
 
daniel00
01-04-2017 21:20
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
7 3,482
 
daniel00
01-04-2017 19:43
nga xhori Shko tek postimi i fundit
11 4,562
 
Gersjana
30-03-2017 00:10
nga Performer Shko tek postimi i fundit
225 23,726
 
daniel00
31-12-2016 21:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
59 15,180
 
Tema ėshtė lėvizur: Diskutim per dashurine dhe feses
Viola engjėll
- - -
 
Gersjana
05-11-2015 19:45
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
28 6,714
 
daniel00
19-08-2015 14:47
nga Xhuljan Shko tek postimi i fundit
15 4,953
 
Puhiza
09-07-2015 18:50
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
54 10,329
 
daniel00
04-02-2015 12:26
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
12 5,187
 
Gersjana
02-01-2015 14:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 4,577
 
Si Bora
29-11-2014 17:54
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
27 7,228
 
Miranda
04-05-2014 09:49
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
7 3,319
 
daniel00
04-05-2014 09:39
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
1 3,218
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 45 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur