Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sporti
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
nga Maurice
26-03-2019 23:49 Shko tek postimi i fundit
228 8,320
Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.
nga Mandi
09-06-2018 22:23 Shko tek postimi i fundit
41 440
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga Maurice
24-03-2019 06:45 Shko tek postimi i fundit
238 16,102
nga Maurice
24-03-2019 06:45 Shko tek postimi i fundit
14 3,718
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
14 904
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga AAO
20-01-2019 16:32 Shko tek postimi i fundit
43 717
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
38 1,069
9 165

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur