Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sporti shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.
nga Mandi
09-06-2018 22:23 Shko tek postimi i fundit
41 440

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sporti shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Angel69
26-03-2019 11:56
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
156 11,725
 
Angel69
10-02-2019 20:09
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
62 8,966
 
Duaje Siveten
26-03-2019 23:49
nga Maurice Shko tek postimi i fundit
6 87
 
Rex
26-03-2019 17:13
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
209 18,469
 
Gi de Masha
25-03-2019 19:48
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 30
 
Rex
17-03-2019 16:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
392 51,827
 
Angel69
10-03-2019 15:36
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
305 39,743
 
Angel69
10-03-2019 15:29
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
51 4,529
 
Baki
05-03-2019 21:26
nga Baki Shko tek postimi i fundit
0 172
 
drague
07-02-2019 14:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
15 1,232
 
Fshatari
24-01-2019 17:33
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 168
 
Gi de Masha
20-01-2019 23:17
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
61 15,170
 
Angel69
25-12-2018 15:33
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
8 759
 
AAO
03-12-2018 21:32
nga Rex Shko tek postimi i fundit
278 31,184
 
Tema ėshtė lėvizur: Tirona vs Partizoni (Sot ora 19:45)
AAO
- - -
 
Fshatari
11-11-2018 16:47
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 696
 
Llapi
09-11-2018 22:43
nga murik Shko tek postimi i fundit
3 350
 
Fshatari
09-11-2018 16:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 271
 
Llapi
- - -
 
cool_shqype
05-11-2018 19:22
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 495
 
Llapi
03-11-2018 10:21
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
40 2,558
 
Gi de Masha
12-10-2018 13:32
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
3 547
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 198 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur