Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
44 1,358

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-03-2019 05:30
nga Maurice Shko tek postimi i fundit
129 53,600
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
24-03-2019 14:37
nga Maurice Shko tek postimi i fundit
475 106,494
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
16-08-2018 21:27
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
823 131,494
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 133,827
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
26-03-2019 23:06
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
182 16,217
 
Fshatari
24-03-2019 20:52
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
49 1,090
 
Mandi
24-03-2019 17:48
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
375 39,861
 
Mandi
23-03-2019 18:44
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
136 22,736
 
Gi de Masha
23-03-2019 05:40
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
38 4,552
 
Lea
20-03-2019 17:47
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
127 3,679
 
Eden
19-03-2019 23:07
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
69 3,671
 
edlin
14-03-2019 13:09
nga Mano Shko tek postimi i fundit
22 606
 
Leaf
25-02-2019 19:42
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
43 5,901
 
Gi de Masha
16-02-2019 23:02
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
70 6,921
Question
LoLiTa
14-02-2019 10:25
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
212 11,260
 
LoLiTa
13-02-2019 22:00
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
66 7,244
 
Mandi
13-02-2019 21:06
nga edlin Shko tek postimi i fundit
141 14,383
 
cool_shqype
06-02-2019 01:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
225 30,500
 
Eden
01-02-2019 23:04
nga zigur Shko tek postimi i fundit
144 11,023
Question
LoLiTa
27-01-2019 00:30
nga Viking Shko tek postimi i fundit
247 25,428
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. daniel00
26-01-2019 23:19
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
702 79,555
 
Si Bora
26-01-2019 14:03
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
167 2,916
Unhappy
Mandi
08-01-2019 19:01
nga Meri Shko tek postimi i fundit
350 38,360
 
Onyx
07-01-2019 02:09
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
33 1,239
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 346 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur