Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
18-01-2019 17:29
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
981 79,173
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Akrepi
23-01-2019 17:14
nga Performer Shko tek postimi i fundit
314 1,580
 
Edamame
23-01-2019 17:13
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
43 385
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Sopoti
23-01-2019 17:02
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
587 5,549
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Viking
23-01-2019 16:31
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
585 4,345
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Lea
23-01-2019 16:23
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
959 17,493
 
Viking
23-01-2019 16:07
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
27 246
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ODEON
23-01-2019 15:59
nga Sia Shko tek postimi i fundit
683 22,099
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SystemA
23-01-2019 12:41
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
612 8,986
 
Gi de Masha
22-01-2019 20:03
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
77 4,865
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
22-01-2019 19:10
nga Anathema Shko tek postimi i fundit
802 23,041
 
Si Bora
22-01-2019 17:46
nga busavata Shko tek postimi i fundit
68 853
 
1 bashkangjitje Loje. (Temė me shumė faqe 1 2)
Si Bora
22-01-2019 17:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 224
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Lea
22-01-2019 06:23
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
504 8,539
 
Onyx
21-01-2019 22:56
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
510 13,739
 
gladiola
21-01-2019 15:50
nga Marya Shko tek postimi i fundit
453 22,669
 
Gi de Masha
20-01-2019 23:04
nga Viking Shko tek postimi i fundit
2 63
 
Gi de Masha
20-01-2019 21:59
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
673 54,642
 
Viking
20-01-2019 01:12
nga Viking Shko tek postimi i fundit
70 706
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Gi de Masha
19-01-2019 21:21
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
1,066 5,822
 
Rexhina
19-01-2019 21:11
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
272 20,435
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 669 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur