Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 13:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 5,164
Arrow
Mandi
22-01-2019 04:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
383 29,740
 
r00t
13-01-2019 22:04
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
655 80,874
 
Mandi
13-01-2019 13:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
468 84,889
 
Kurt
12-01-2019 16:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
130 2,203
 
Fshatari
06-01-2019 17:09
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 151
 
drague
05-01-2019 14:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
30 2,818
 
King Bardhyl
12-12-2018 07:32
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 585
Thumbs up
Mandi
08-12-2018 13:44
nga Esther Shko tek postimi i fundit
1,107 67,563
 
SystemA
06-12-2018 08:59
nga murik Shko tek postimi i fundit
5 141
 
Persona
27-11-2018 19:24
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
138 22,422
 
cool_shqype
22-11-2018 04:26
nga Esther Shko tek postimi i fundit
7 437
 
Erdhi Dimri
19-11-2018 13:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
254 5,561
 
Erdhi Dimri
16-11-2018 15:00
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
426 8,772
 
Ragnar
28-10-2018 09:05
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
111 5,363
Wink
Mandi
18-09-2018 21:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
468 52,489
 
Fshatari
25-08-2018 19:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 460
Sondazh
Edamame
17-07-2018 00:17
nga ron Shko tek postimi i fundit
68 7,039
 
Fshatari
24-06-2018 18:35
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 767
 
Gi de Masha
13-06-2018 23:47
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 391
 
Fshatari
30-05-2018 16:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 700
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 148 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur